Reklamı kapat

Reklamı kapat
HABERLER

YERLİ MALI HAFTASINDA OKULLARA NAR

Muratpaşa Belediyesi, Yerli Malı Haftası’nda yaklaşık 60 anaokulu, ilkokul ve ortaokul öğrencilerine nar dağıtacak. Okul bahçelerine kurulacak stantlarda günlük ders saatinin tamamlanmasının ardından öğrencilere özel poşetlenmiş narlar verilecek. Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal’ın, düşük alım fiyatları nedeniyle sıkıntılı günler yaşayan nar üreticisine destek olmak ve vatandaşların sağlıklı içeceklere yönelmesine katkı sağlamak için başlattığı ‘ücretsiz nar […]

YERLİ MALI HAFTASINDA OKULLARA NAR
11 Aralık 2016 - 8:21 'de eklendi.

Muratpaşa Belediyesi, Yerli Malı Haftası’nda yaklaşık 60 anaokulu, ilkokul ve ortaokul öğrencilerine nar dağıtacak. Okul bahçelerine kurulacak stantlarda günlük ders saatinin tamamlanmasının ardından öğrencilere özel poşetlenmiş narlar verilecek.
Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal’ın, düşük alım fiyatları nedeniyle sıkıntılı günler yaşayan nar üreticisine destek olmak ve vatandaşların sağlıklı içeceklere yönelmesine katkı sağlamak için başlattığı ‘ücretsiz nar suyu’ dağıtım projesi kapsamında, 12 – 18 Aralık tarihleri arasında okullarda kutlanan Yerli Malı Haftası’nda öğrencilere meyve olarak ikram edilecek.
Üreticiye destek olmak amacıyla ilk etapta 100 ton alım yapan Muratpaşa Belediyesi, Yerli Malı Haftası dolayısıyla okul bahçelerine stantlar kuracak. Anaokulu, ilkokul ve ortaokullar da hayata geçirilecek çalışmayla günlük ders programının sona ermesinin ardından stantlardan öğrencilere özel poşetlenmiş narlar verilecek.

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

SON DAKİKA
İLGİLİ HABERLER